Menu

Zarząd DOMREL to osoby zdeterminowane w dostarczaniu najwyższej jakości usług deweloperskich.

Wspólna wizja i specjalizacja w odmiennych, ale uzupełniających się dziedzinach, powodują, że członkowie Zarządu skutecznie nadzorują proces realizacji projektów OZE. Zgrana współpraca członków Zarządu oraz umiejętne kierowanie zespołami projektowymi, owocują rozwojem projektów spełniających wysokie oczekiwania naszych Partnerów.

Zarząd DOMREL stanowią:

Domrel

Michał Wiśniewski

Dyrektor ds. rozwoju

Odpowiada za rozwój projektów wiatrowych oraz za relacje z naszymi Partnerami.

Posiada 20-letnie doświadczenie w rozwijaniu projektów wiatrowych i zarządzaniu zespołami projektowymi. Przez pięć lat odpowiadał za sprzedaż u jednego z czołowych europejskich producentów turbin wiatrowych.

Maciej Chmielarski

Prezes Zarządu

Prezes Zarządu i założyciel Grupy Domrel. Odpowiada za bieżącą działalność spółek i podejmuje strategiczne decyzje.

Wraz ze wspólnikami, stworzył jedną z pierwszych prywatnych firm działających w branży OZE w Polsce. Posiada doświadczenie w branży budowlanej i administracji rządowej.

Tomasz Tejszerski

Dyrektor ds. energetyki

Zarządza poznańskim oddziałem spółki. Odpowiada za rozwój projektów fotowoltaicznych oraz za zagadnienia z zakresu elektroenergetyki.

Posiada 15-letnie doświadczenie w branży i zarządzaniu zespołami projektowymi. W trakcie swojej kariery zawodowej uzyskał uprawnienia budowlane i skutecznie prowadził procedury związane z uzyskaniem warunków przyłączenia.

Maciej Rychlewski

Dyrektor ds. technicznych

Odpowiada za bieżącą działalność szczecińskiej siedziby spółki. Nadzoruje rozwój projektów oraz sporządzanie dokumentacji technicznej projektów.

Posiada 20-letnie doświadczenie w branży i zarządzaniu zespołami projektowymi. W trakcie swojej kariery zawodowej uzyskał uprawnienia budowlane, co zaowocowało przygotowaniem do realizacji kilkudziesięciu wielkoskalowych projektów.

Nasz zespół tworzy kadra inżynierska i projektowa, która od kilkunastu lat specjalizuje się w pracach inwestycyjnych w zakresie energii odnawialnej. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie i wiedza, pozwalają nam sprawnie i skutecznie doprowadzać projekty do realizacji.

Grupa Domrel zatrudnia ponad 40 specjalistów z branży:

  • konstrukcyjno-budowlanej, architektonicznej oraz drogowej, dysponujących uprawnieniami projektowymi bez ograniczeń;
  • elektroenergetycznej, posiadających uprawnienia projektowe bez ograniczeń z zakresu sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych;
  • środowiskowej;
  • finansowej;

Mając na uwadze ochronę środowiska, dodatkowo współpracujemy z zaufanymi ekspertami z branży przyrodniczej, środowiskowej i geotechnicznej, a w razie potrzeby również budowlano-konstrukcyjnej.

Jako zespół, jesteśmy dumni z roli jaką pełnimy w zwiększaniu wykorzystania promieniowania słonecznego oraz wiatru w generacji energii elektrycznej, wspierając równocześnie rozwój społeczności lokalnych, politykę tzw. energetyki rozproszonej oraz dbając o naszą planetę.

Poznaj naszą strukturę:

Zarząd

domrel

Dział wiatrowy

domrel

Dział fotowoltaiki
i magazynów

domrel

Dział energetyczny

domrel

Dział eksploatacji

domrel

Dział finansowy

domrel

Dział księgowy

domrel

Dział IT

domrel

Wsparcie prawne

domrel

Podwykonawcy – zaufani
specjaliści branżowi

domrel