MENU

Zobacz prezentację
o energetyce wiatrowej.
Poznaj technologię i
korzyści ekonomiczne.

kliknij i zobacz prezentację

O FIRMIE

Domrel Biuro Usług Inwestycyjnych powstało w 2001 roku a jego główna działalność koncentruje się na realizacji projektów parków wiatrowych na terenie całej Polski. Zdobyliśmy potrzebną wiedzę, niezbędne doświadczenie i know-how w zakresie kompleksowego przygotowania projektów farm wiatrowych oraz przeprowadzania i koordynacji całego procesu inwestycyjnego.

Podstawową działalnością firmy jest praca na zlecenie inwestorów zagranicznych i krajowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu pod klucz projektów zespołów elektrowni wiatrowych (parków wiatrowych) dla polskich i zagranicznych inwestorów.

Naszą główną ideą funkcjonowania jest szerzenie świadomości ekologicznej poprzez inwestycje w odnawialne źródła energii, które realizujemy na terenie Polski w klimacie zrozumienia i akceptacji.

 

Nasz zespół tworzy kadra inżynierska i projektowa, która od kilku lat specjalizuje się w pracach inwestycyjnych w zakresie energii odnawialnej.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma znaczącymi firmami na rynku światowym, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z tendencjami i nowinami na rynku zagranicznym.

Domrel jest znaczącą spółką na polskim rynku energetyki wiatrowej.

Jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej oraz Polskiej Izby Gospodarczej Energii Odnawialnej.

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.